Depressieve gevoelens - Hypnotherapie Bergen op Zoom
Hieronder staat het overzicht van gevonden therapeuten en psychologen voor hypnotherapie in de regio Bergen-op-zoom met als filter "Depressieve gevoelens".
          1 therapeut gevonden.  
        
       
        
        Petra | Counselling, Hypnotherapie, ACT
- AGB
- VBAG
- NAP
- RBCZ
            Bergen op Zoom
          
          Espenhof 16
            
              4623 BA
              Bergen op Zoom
            
            
          
          Ook online
        
      
      Counselling, hypnotherapie en ACT. Voor volwassenen en kinderen. Ik kan je helpen bij klachten zoals stress, rusteloosheid, slaapproblemen, angsten,	lichte depressie, begeleiding bij afvallen, begeleiding bij stoppen met roken, relatieproblemen, burn-out, ondersteuning bij chronische ziekten, gedragsverandering, psycho-somatische klachten, rouwverwerking.
      Wil je kiezen uit meer therapeuten?
Vergroot je zoekgebied in km of zoek op provincie Noord-Brabant ›
Je kunt ook online therapie overwegen.
Online therapie
Online
          Weteringschans 72- 3 hoog
            
              1017 XR
              Amsterdam
            
            
          
          Ook online
        
      
      Ik begeleid mensen op een persoonlijke en professionele manier bij het oplossen van psychische en emotionele problemen, zoals spanningen, angsten, onzekerheid, slaapproblemen, onverwerkte ervaringen, psychosomatische klachten, een gebrek aan concentratie, doorzettingsvermogen, creativiteit en lust for life.   Mijn behandelingen zijn geschikt voor iedereen die het heft weer in eigen hand wil nemen, die zelf weer aan het stuur wil zitten, voor iedereen die de regie over zijn of haar eigen leven terug wil.
      Online
          Sint Jorisplein 3
            
              4205 JA
              Gorinchem
            
            
          
          Ook online
        
      
      Welkom bij mijn praktijk. Graag stel ik mijzelf voor, mijn naam is Thelma, geboren in 1974 te hengelo (ov). Nu woon ik met veel plezier in Veen. Ik ben opgeleid tot psychosociaal hypnotherapeut, oncologisch therapeut, IEMT en emdr-therapeut en NLP practioner.  Specialisaties: Stoppen met roken, afvallen met de virtuele maagband, nagelbijten, slaapproblemen, angsten, misofonie, allergieën.
       
         
        